Loader Logo
background-cover

Odkryj Lipault

Lipault, młoda paryska marka toreb, walizek i akcesoriów modowych rewolucjonizuje świat bagażu i galanterii skórzanej, nadając im niespotykany styl, kolor i odwagę.

Lipault będąc prekursorem oryginalności i fantazji rozpowszechnia stan umysłu: pozytywnej i niczym nieskrępowanej marki. Każdy krok jest przygodą, Paryż staje się placem zabaw - moda sposobem na wyrażenie siebie.

  • Paryż
  • Pozytywne wibracje
  • Kolor
Lipault czerpie inspirację z Paryża dzisiejszych czasów. Paryża miejskiego, szykownego, a czasem tajemniczego, który jest stale odkrywany na nowo. Jedna muza: paryżanie. Marka inspirowana jest naturalną elegancją, swobodnym wyglądem, subtelną zmysłowością i tym, co sprawia, że czuje się niepowtarzalna. Każdy krok jest przygodą, Paryż placem zabaw, moda sposobem na wyrażenie siebie.
Duch Lipault jest zdecydowanie kobiecy, a swoją energię czerpie z promieni słonecznych. Bezwzględny, zabawny, lśniący i odważny, Lipault jest dla wszystkich kobiet, wyzwolonych w modzie, jak i w życiu. Dedykowany tym, którzy nie boją się iść pod prąd, tym którzy tworzą, mieszają, remiksują i idą przez życie z uśmiechem na ustach.
Kolor jako główna inspiracja, rok po roku i sezon po sezonie. Kolorowe i błyszczące kolekcje, które na nowo zaczarują twoją garderobę i zakręcą Twoimi strojami. Począwszy od wiśniowej czerwieni, przez niebieski Klein'a, po musztardowy żółty i khaki, Lipault powraca do klasyki i gra kolorami. Nieskończone palety, głębokie i żywe odcienie, Lipault odmienia kolory, tak aby każdy dzień w Twoim życiu był inny.